Lajmi i fundit/ Shtepia e Klodian Calamanit ne flake, policia del me njoftimin urgjent

79
0

htepia ku jetonte 38-vjecari është shkrumbuar bashke me orendite.

Nuk dihet motivi i rënies se flakeve dhe nese jane njoftuar zjarrfikësja dhe policia. Po ashtu nuk bëhet ende e ditur nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidentale.

Sipas policisë, grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Informacion paraprak
Në fshatin Grecalli, Fier, ka marë flakë dhe është djegur pjesërisht banesa e shtetasit K. Ç., 39 vjeç.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.