Shqiptarit i ken mendja, gruaja zhduket nga shtëpia dhe i le nje leter, ja cfarë shkruante..

2171
0
Man sit at table opens envelope with letter or post card inside, close up view over male shoulder. Paper correspondence with information, bank notification, paperwork at workplace, invitation concept

Një shqiptar nga Ferizaji, Kosovë ka denoncuar në polici zhdukjen e gruas së tij.

Ai thotë se prej 5 ditësh, gruaja e tij 30-vjeçare është larguar nga shtëpia.

Shqiptari ka denoncuar në polici zhdukjen e saj duke thënë se ditën kur u largua, 4 janar, ajo i kishte lënë një letër ku kishte shkruar:

“Bëj çfarë të duash, mos më prisni”.

Policia e Kosovës është vënë në kërkim të 30-vjeçares, por ende nuk kanë rënë në gjurmët e saj.