Shqiptari që mahniti botën

828
0

Zbuloni shqiptarin që mahniti botën… Si i bëri për vete kaq shumë njerëz të famshëm?

Përse nuk e lejuan të shkelte në Shqipëri? Këshillat e Konicës dhe ruajtja e identitetit shqiptar… Si mundi të fiksonte ngjarje dhe personazhe të përmasave botërore ?

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema dhe shperndajeni me miqtë tuaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.