Shqiptari gjen canten me 6 mijë euro brenda, ia kthen pronarit

377
0

Një  shqiptar në Kosovë, ka bërë një gjest fisnik. Sipas mediave të Kosovës, Avni Pasha, pronar i një lokali në Klinë, ka gjetur një kuletë me 6000 euro.

Menjëherë sapo e ka marrë ai ia ka kthyer pronarit duke treguar se ka bere gjene e duhur dhe ndoshta nuk do te perbente aspak lajm por nese do te kishte rene ne duar te gabuara, nuk do tja kishin kthyer një shumë kaq të madhe pronarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.