Shqipëria fiton me Moldavinë duke duruar spektakël

195
0

Përfaqësuesja kuqezi ka marrë një fitore kundër përfaqësueses së Moldavisë

Që në minutën e 22-të ka shënuar shënuar Cikalleshi. Mbrojtja moldave gaboi me pasime në zonë dhe Cikalleshi e shfrytëzoi.

Në minutën e 33-të ishte Kejdi Bare ai që shënoi goilin e dytë për kuqezinjte, i cili ishte goli i parë për Baren me kombëtaren.

Golin e tretë e dha Trashi në minutën e 40-të, me një gjuajtje të fortë që nga jashtë zonës së sigurisë.

Goli i katërt erdhi në minutën e 90-të nga sulmuesi Manaj, i cili kreu me sukses, me thembër, një pasim të marrë nga Roshi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.