Shkuan për plazh në Spille, nuk e keni idenë çfarë u ndodhi sot pushuesve

1990
0

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar nga meteorologët, java do të kalojë me shi dhe vranësira të shtuara.

Keshtu, keto tre dite e kane prishur pak humorin e atyre qe i jane drejtuar bregdetit per pushime.

Sot, në Spille brëshëri i ka prishur ditën pushuesve.

Edhe pse të shumtë ishin ata të cilët kishin zgjedhur të sfidonin motin e keq, por kësaj radhe breshëri i ka detyruar të shkojnë menjëherë në hotel për të braktisur bregdetin.

Ditën e sotme si pasojë e motit të keq dëme ka pasur dhe në qytete të tjera të Shqipërisë si Shkodra dhe Lezha. Pasoja të shumta kishte në Shëngjin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.