Shkon për drekë në Sarandë, qytetari cuditet kur shikon faturen në restorant

791
0

Nje qytetar ka drekuar ne nje restorant ne qytetin e Sarandes dhe ne fund eshte cuditur nga cmimet e shtenjta. Edhe pse sezoni turistik ende nuk ka filluar cmimet jane rritur serishte nga sezoni i kaluar.

Ata kane qene kater persona dhe fatura e tyre ka kushtuar 170.680 leke.

“Nxireni cik ju lutem, eshte fatura e nje restoranti normal ne Sarande per 4 persona pa filluar ende sezoni i veres. Imagjino nga korriku dhe gushti”,-shkruan qytetari.