Shkëlzeni dhe Armina martohen nesër, ceremonia mbahet në ..

474
0

Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe tashmë duket se dita e zyrtarizimit të lidhjes së tyre është afër.

Mësohet se blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni do të lidhen në martesë ditën e nesërme brenda territorit shqiptar shkruan ekspress.

Detaje të tjera nga kjo ceremoni private ende nuk janë bërë të ditura, ndërkohë që çifti janë sëbashku prej disa vitesh dhe gjithashtu kanë nisur edhe bashkëjetesën

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.