Shikoni çfarë iu ndodh nëse jeni pasagjer në Ferrarin e Noizyt (Video)

817
0

Përveç këngëve të shumta, Noizyt i pëlqen të koleksionojë edhe makina.

31 vjeçari numëron disa të tilla në koleksionin e tij, të cilave u ka vënë edhe emra. Blerjet e fundit kanë qenë Ferrari me të cilën i pëlqen të ecë me shpejtësi. Këtë eksperiëncë e kanë provuar edhe ata që kanë qenë pasagjer të Noizyt. Mamaja e tij ishte ndër të parat që provoi ndjesinë e frikshme të shpejtësisë marramendëse. Duke vazhduar më pas me Florian Markun dhe Leonel Boçin. Reagimet e tyre tregojnë se të jesh pasagjer i Noizyt në Ferrarin e tij, do të thotë të provosh adrenalinë….dhe frikë.