Shiko live: Pamje nga atmosfera e ndeshjes Roma- Fejnord (video)

59
0

Ne videon me poshte mund te ndiqni live atmosferen e dy kampeve te tifozeve qe ndodhen ne Tirane tek pedonalja dhe tek kodrat e liqenit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.