Sherr me Luanën gjate emisionit, zbulohet e vërteta e largimit të Rezart Veleshnjës nga “Shiko kush luan”

614
0

Aktori i Portokallise, Rezart Veleshnja është larguar nga programi “Shiko kush luan” dhe në vend të tij eshte parë Irgen Çela, i njohur nga të gjithë si Xhoda.

Në disa portale flitet se Rezarti ka debatuar ashpër me moderatoren dhe autoren e programit, Luana Vjollcën.

Si pasojë e këtij debati, moderatorja e ka larguar aktorin nga programi i saj “Shiko kush luan”.

Ndërkohë, sipas “Prive” thuhet se sherri ka ndodhur në studio, në mes të xhirimeve dhe ka lënë të habitur dhe të ftuarit, të cilët janë riftuar një javë më pas për xhirimin e një puntate të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.