Shef Renato kalon çdo cak, i hedh konkurrentes ushqimin në fytyrë

185
0

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Hell’s Kitchen’, shefi i kuzhines Renato Mekolli u acarua me një prej konkurrenteve, Ergisën.

Në pjatën e saj kishte një copë buke te kafshuar, gjë që nuk u prit aspak mirë nga shefi i kuzhinës.

“Nuk e kam kafshuar unë”, tha Ergisa.

Mirëpo Renato ia hodhi ushqimin në fytyrë dhe më pas në përparësen e kuzhinës.

“Lat nam, lat nam…e kafshon tjetri dhe ma vendos mua…i thërrisni kokës apo nuk i thërrsini”, bërtiti Renato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.