Sapo doli nga “Big Brother”, Antonela merr vendimin e papritur! Niset direkt për në…

5
0

Menjehere pas daljes nga BB VIP Antonela duket se ka marre rrugen drejt Italise per festat e fundvitit. Kryefjala ka siguruar nje foto te Antoneles ne aeroport duke udhetuar drejt Verones.

Mesa duket shume shpejt ajo ka vendosur ti kthehet jetes se meparshme. Antonela diten e sotme ka bere nje postim ku falenderon te gjithe per pjesemarrjen e saj ne Bb ViP.

Pas eliminimit nga ‘Big Brother VIP’ Antonela ka reaguar për herë të parë me një postim në rrjetet sociale. Antonela ka një falënderim edhe për Arbana Osmanin.

Ajo nuk harroi të shprehte falënderime edhe për mbështetjet që ka marrë gjatë qëndrimit në Big Brother VIP, ndërsa familjen e falënderon që e bënë ‘kockë të fortë për t’i bërë ballë cdo gjëje’. Me këtë duket se i referohet debatit me tone të ashpra që pati me Big Mamën.

“Falenderuese për ju! Falenderuese për produksionin e palodhur! Falenderuese ndaj @arbanao e cila më dha mundësinë të përjetoja eksperiencën më të vecantë dhe të bukur të jetës time deri me tani.

Me pozitivitetin,ciltërsinë dhe dashamirësinë tënde më mikprite,për këtë do të jem mirënjohëse gjithmonë! Falenderuese ndaj @lorihoxha dhe sarahoxhaaa autoreve tona dhe regjizorit @eduartgrishaj të cilët kaluan cdo pritshmëri dhe e kaluan këtë emision në një tjetër nivel.

Falenderuese ndaj publikut dhe mbeshtetjes se gjithmonshme që me jepni, Falenderuese per ju që më kuptuat, nuk gjej fjalet e duhura të ju them se sa jeni të rendesishem per mua. Falenderuese gjithashtu edhe ndaj atyre qe nuk me kuptuan dhe interpretuan gjithcka si deshen. Në kete bote ka vend per të gjithë. Big Brother Vip mua me ndryshoi dhe kjo fal jush.

Faleminderit per vitin më të rendesishem të jetes sime edhe kjo faj jush dhe e fundit por jo me pak e rendesishme, Faleminderit familjes time që më bëne kock te forte ti bej ball cdo situate”, shkruan Antonela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.