Sa eshte paguar nga Big Brother ? Arbër Hajdari habit, zbulon dhe sa e ka pagën mujore

25
0

Mbrëmjen e djeshme, i ftuari i radhës në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë opinionisti i “Big Brother VIP Albania” Arbër Hajdari.

Teksa ka rrëfyer disa detaje lidhur me jetën e tij personale, Arbri iu nënshtrua një interviste ndryshe, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve të “Google”.

Një nga pyetjet më pikante kishte të bënte pikërisht me rrogën e tij, se sa paguhej Arbër Hajdari.

Lidhur me këtë, Arbri i ka habitur të gjithë duke u përgjigjur se nuk është paguar për atë eksperiencë.

“Në Big Brother nuk jam paguar sepse e kam bërë për qejf atë eksperiencë, jo për lekë. Kurse rrogë mujore unë marr 700 euro”- është shprehur ai.

Rikujtojmë se ditën e djeshme Arbër Hajdari është përfolur shumë për thumbimin që bëri kundrejt Donald Veshajt lidhur me nismën e tij për bamirësi.

“Është gjë pozitive që bëjnë bamirësi. Ishalla Zoti ja shton garën për të bërë veprat e mira. E mira është që bamirësia mos të bëhet me zë shumë të madh, sidomos për figurat publike. Gjithmonë kam dashur që t’ia kishin shkruar në kontratë e t’i qëndronin fjalëve të tyre. Ka dy lloj bamirësish, ato që bëhen publike e ato që nuk bëhen. Do të doja shumë që të gjithë faktorët që marrin përsipër për të bërë shtëpi e për të bërë projekte humanitare dhe të shkojnë fizikisht aty.”- është shprehur ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.