Rudina poston bisedën e fundit me ish-bashkëshortin, ja cfarë i kërkoi e bija…

2372
0

Aktorja e Humorit, Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar në mediat online kohët e fundit, e kjo që pas ndarjes nga ish-bashkëshorti dhe marrëdhënies me ish-deputetin Mark Frroku.

Ditën e djeshme moderatorja tregoi për lidhjen e saj me Mark Frrokun, ndërsa theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një marrëdhënie të mirë, gjë që e vërtetoi edhe pas publikimit të një bisede mes tyre në Instagram.

Me sa duket vajza e tyre, Victoria ka dashur të komunikojë me të atin, ndërsa i ka dërguar disa emoji nga llogaria e së ëmës në whats app. Ky mesazh ka bërë që të dy ish-bashkëshortët të shpërthejnë në të qeshura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.