Rudina Magjistari shokohet, gjen myk në bukë në nje nga kafenete famshme te Tiranës, publikon pamjet: “Bëni kujdes..”

608
0

Siguria dhe cilësia ushqimore në vendin tonë, për fat të keq lë shumë për të dëshiruar, e në jo pak raste vë në rrezik serioz shëndetin e konsumatorit.

Ka qenë mdoeratorja e njohur Rudina Magjistari, e cila së fundmi ka rënë pre e një situate skandaloze me ushqimin.

Ajo pasi ka porositur një sanduiç në një kafene, ushqimi i ka rezultuar me bukë të mykur.

Ja postimi i Rudinës në Instagram dhe apeli i fortë i saj për bizneset e konsumatoret:

Ja çfare me ndodhi sot rreth ores 15.00 ne nje nga kafenete zinxhir te famshme te Tiranes e qe edhe ne paketim pretendon per ushqim te fresket! S’po e bej publik emrin e kompanise, sepse ata e dine cilet jane. Por nuk mund te mos i ndaja me ju keto pamje, sepse edhe tani qe e kujtoj me vone revoltohem nga fillimi. SKANDALOZE!!!

Sepse ne kete grade qe ishte myku ne sanduiç sot, me ben te dyshoj qe nuk eshte çeshtje rastesie dhe thjesht me nje ndjese formale, une dyshoj se vertet i vret ndergjegja. Uroj qe ky postim ti ndergjegjesoje me mire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.