Rrebeshe shiu dhe renie te temperaturave, ja cfare parashikon sinoptikanja per ditet ne vijim

1504
0

Sinoptikanja Tanja Porja ka treguar per A2 news se qe nga dita e sotme vjeshta klasike ka hyre me tiparet e saj ndersa diten e merkure do te kete ulje te metejshme te temperaturave dhe rebeshe shiu ne te gjithe vendin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.