Regjisori Altin Basha largohet nga “Portokalli” pas 17 vitesh, mesohet emri i regjisorit që do ta zëvendësojë

1057
0

Prej shume kohesh përflitet se regjisori Altin Basha nuk do të jete më pjesë e “Portokalli”-së por tashmë duket se gjithcka ka marre fund, pasi Altin Basha nuk është më pjesë e “Portokalli”-së.

Regjisori largohet pas 17 viteve ne skene. Këto ditë është prezantuar edhe regjisori i ri i “Portokalli”-së. Ai eshtë Indrit Çobani, një nga emrat e njohur të skenës dhe një prej regjisorëve më të mirë në vend .

Tashmë spektakli i “Portokalli”-se është gati për sezonin e ri, dhe duket se janë zyrtarizuar ndryshimet. MOderatorja Xhemi Shehu nuk do të jetë në ketë spektakël, për shkak të impenjimeve të reja që ka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.