Rama takohet me mbretin e Spanjës, spikeri spanjoll nuk e njeh: Më vjen keq, nuk e di kush janë keto (VIDEO)

6
0

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, ndodhen në Spanjë në një ceremoni zyrtare të organizuar nga Mbreti Felipe. Siç shihet dhe nga pamjet, ata kanë pozuar krah çiftit mbretëror dhe janë larguar për t’ju lënë vendin liderëve të tjerë.

Mbreti Felipe ka rezervuar një pritje për të gjithë kryeministrat, ndërsa ceremonia është transmetuar direkt nga televizionet spanjolle. Spikeri i njërit prej tyre nuk ka njohur çiftin kryeministror të Shqipërisë. “Më vjen keq po nuk e di kush janë personat”, thotë ai gjatë transmetimit.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.