Rama njofton qytetarët, çfarë pritet të ndodhë në orën 21:00

201
0

Kur e gjithe vemendja e publikut eshte fokusuar se cfare do te ndodhe ne kampin demokrat, Kryeministri Edi Rama nga ana tjeter ka njoftuar se sot në orën 21:00 do të dalë drejtpërdrejt në emisionin “Zonë e Lirë në TV Klan.

“Më ndiqni drejtpërdrejt sot në orën 21:00 në TV Klan”, njofton Rama. 


Kryeministri Edi Rama do të flasë për tema të ndryshme që shqetësojnë familjet shqiptare, situatën politike madje edhe për krizën e PD-së dhe protestën e paralajmëruar nga Saliu (dt. 20 dhjetor).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.