Rama kërcënoi protestuesit, qytetarët e sulmojnë në rrjet: ‘Ik o barbon, populli nuk është dele…’

573
0

Kryeministri Edi Rama reagoi ndaj protestës së qytetarëve në rrugën e Kombit duke paralajmëruar protestuesit se do të përballen me drejtësinë.

Por përkundër paralajmërimeve të Ramës janë rreshtuar ndjeklësit e tij në rrjet që nuk kanë kursyer fyerjet dhe sharjet në drejtim të Ramës.

Revolta në Rrugën e Kombit, për Edi Ramën protestuesit janë ‘barbarë’. Kryeministri kërcënon popullin
Kryeministri është cilësuar barbon, ndërsa i është kujtuar se populli nuk është dele.
Shfletoni gallerine me foto me poshte per te pare komentet: