Rama jep njoftimin e fundit, ja cfarë do të ndodhë pas 1 Janarit

500
1

Paga minimale në vendin tonë do të bëhet 32 mijë lekë të reja në 1 Janar të vitin 2022. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Rama në rrjetet sociale, teksa ka replikuar me komentuesit.

“Paga minimale ne Shqipëri është 30 mijë lekë të reja dhe nga 1 janari behet 32 mije lek të reja”, ka shkruar ai ndër të tjera.

1 COMMENT

  1. “Pooooooooooooooooo cfar ndryshimi radikal.europianet do shqyhen mes vedit kush vjen i pari te punoje ne Shqiuperi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.