Rama jep lajmin e shumepritur: Brenda pak kohesh do te hapet plotësisht..

3
0

Brenda pranverës do të hapet pjesa e Unazës së Madhe të Tiranës tek ish-sheshit “Shqiponja”.

Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rama shprehet se në këtë aks, aktualisht po punohet dhe për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave.

Postimi i Ramës:

Unaza e Madhe e Tiranës

Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

Po punohet edhe për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.