Rama jep “Lajmin e mire” 80 vende te reja pune në Tiranë, paga mbi 700 mijë lekë

109
0

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije mbrëmjen e sotme se  është hapur hoteli me 5 yje “Radisson Collection”, në Tiranë, i cili do të punësojë 80 persona. 

Rama ka ndarë pamjet e brendshme të hotelit, ku shfaqet një ambient komod dhe luksoz, ndërsa thotë se paga e punonjësve do të jetë 70 mijë lekë të reja.

“LAJM I MIRË

Çel dyert në Tiranë hoteli me 5 yje Radisson Collection, një investim i shkëlqyer, 80 vende pune si fillim, paga minimale 70 mijë lek (të reja natyrisht”, shkruan Rama krahas videos së shpërndarë në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.