Rama jep lajmin e madh per te gjithe shqiptaret, ja cfare do te ndodhe me 28 dhe 29 nentor

175
0

Më 28 Nëntor do të hapet kantieri për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës, ndërsa një ditë më pas, më 29 Nëntor do të hapet rruga e Arbrit për qarkullimin e të gjitha mjeteve. 

Lajmi është bërë me dije pak minuta më parë nga kryeministri Edi Rama. Këto zhvillime pozitive përkojnë dhe me festat e Nëntorit, siç është festa e Flamurit dhe e ajo e çlirimit të vendit.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.