“Rama ik” ddemokrati i nderpret takimin nga ballkoni, kryeministri i kthehet: Hajde ik futu brenda.. (Video)

1023
0

Teksa kreu i qeverise Edi Rama mbante nje fjalim në njësinë nr.2 në Tiranë, një banor i lagjes ka dal në ballkon dhe ka thërritur “Rama ik”, një thirrje kjo që përdoret nga mbështetësit e opozitës.

Ndërkohë Rama i është kthyer me batuta duk thënë se nuk ja vlen të rrëzohesh për Lulzim Bashën.

Rama: Oou ouu ore unë nuk iki, kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vlen që të biesh për Lulin. Kujdes se patronazhistët të shikojnë. Hajde futu brenda tani, bravo bëni detyrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.