Rama do dergoje Satelite ne orbite, habit qytetari: Tani do te jemi me mire. Do na rritet mireqenia, do flasim me lire ne telefon, do jemi rehat..

5
0

Pas njoftimit te sotem qe beri kryeministri Rama per dergimin e dy sateliteve ne orbite, ka pasur reagime te shumta ne rrjet.

Nje qytetar gjate nje interviste eshte treguar shume entuziast rreth kesaj ideje dhe ka shprehur kenaqesine e tij ne kete video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.