Ra nga kati i gjashtë, Aldo Teqja i bën surprizën e bukur të gjithëve me lajmin e fundit

569
0

Një surprizë e bukur ka ardhur sot për lojtarët e ekipit të Partizanit, gjatë kohës që po kryenin stërvitjen ditore për tu përgatitur në ndeshjen e rahës kundër Flamurtarit të vlefshme për javën e 12-të.

Në ambientet e kompleksit stërvitor, ka ardhur edhe portieri Aldo Teqja, i cili pak kohë më parë pësoi një aksident, duke rënë nga kati i gjatë i pallatit ku ai jeton.

24-vjeçari ka qëndruar pranë shokëve të tij të ekipit në stërvitje, me të cilët pritet të bashkohet shumë shpejt në ditët e ardhshme.

Duket se rikuperimi i portierit po shkon në mënyrën e duhur, dhe shumë shpejt pritet ta shohim përsëri me pjesën tjetër të skuadrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.