Qytetari i kërkon ndihmë Ramës: Ma kanë çuar gruan në hotel..

404
0

Edi Rama ishte mbrëmë në Durrës dhe një qytetar e ka habitur jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë kryeministrit duke i thënë se i kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur.

Rama i përgjigjet duke i thënë që ti hypë autobusit dhe të shkojë tek gruaja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.