Punëtori Veliaj “harron” dhe shkon me këpucët me baltë në emision

413
0

I ftuar në Real Story, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj duket se ka gjetur një mënyrë shumë interesante për të treguar sesa punëtor dhe i devotshëm është, duke përfshirë këtu edhe natën.

Ai ka zgjedhur që të shkojë në emision me këpucët me baltë, duke i mëshuar edhe njëherë fort faktit sesa rëndësi ka për të imazhi dhe sesi zgjedh ta krijojë shpeshherë edhe me sforco.

Njësoj si edhe Rama, Veliaj ka preferuar që të provokojë me detajet për të larguar vëmendjen nga gjërat vërtet të rëndësishme.

Biseda në studio:

Veliaj: Sot e kam sefte, të uroj shumë suksese

Balla: Vetëm se këpucët duhet ti kishte pastruar më mirë

Veliaj: U mundova pak aty te grimi, por nuk ikte ajo balta. http://www.albeu.com/shqiperi/punetori-veliaj-harron-dhe-shkon-me-kepucet-me-balte-ne-emision/383588/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.