Publikohet për herë të parë, nëna e Luizit duke prekur ekranin ndërsa ai fle gjumë (Video)

2755
0

Ky vit i BBV ka pasur nje shikueshmeri te madhe si kurre me pare dhe personazhi kryeosr eshte Luizi pasi ai ka fituar zemrat e shikuesve.

Por nje nga pikat e tij te dobta eshte dhe nena e tij qe ai e do shume. Ajo eshte ne Amerike tek vajza e saj dhe e ndjek Luizin gjate gjithe kohes.

Diten e sotme publikohet video ku ajo e perkedhel nga ekrani.

@m4t3oofficial #luizejlli ♬ Me ty – Luiz Ejlli

VIDEO