Prej muajsh larg publikut dhe koncerte te anuluara, ja çfarë ka ndodhur me Flor Mumajesin

1573
0

Pas fitores së tij në edicionin e fundit të “Kënga Magjike”, këngëtari dhe kantautori i njohur Flor Muamjesi ishte mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe lajme nga jeta e tij private dhe karriera bënë bujë në media.

Mirëpo, prej muajsh Flori është larguar nga rrjetet sociale, postimi i tij i fundit daton në datën 8 prill dhe në Instastory që atëherë nuk ka publikuar më asgjë. Po ashtu ndryshe nga pjesëtarët e tjerë të Threedots, Flori nuk ka qenë prezent në koncerte dhe i ka anuluar ato.

Kjo mungesë e gjatë është vënë re nga ana e fansave, të cilët kanë filluar të pyesin në komente se çfarë ka ndodhur me këngëtarin e njohur.

Burime për ‘News31’ kanë zbuluar së fundmi se çfarë ka ndodhur me Florin. 

Sipas tyre, Flori Mumajesi i ka anuluar në fakt të gjitha koncertet e verës dhe arsyeja që ai ka marr këtë vendim është pasi e ka pasur të nevojshme të marr një pushim të gjatë, ti përkushtohet totalisht vetes.

Një pushim ky më se i merituar duke pasur parasysh karrierën e gjatë 20 vjeçare të kantautorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.