Policia në kërkim të personit që u jep njerëzve “përqafime Covid-i”

294
0

Policia në Massachusetts, SHBA është duke kërkuar nje burre i cili është parë duke dhenë “përqafime koronavirusi”.

Personi në fjalë thuhet se ka përqafuar blerës të shumtë në një  hipermarket Walmart dhe më pas raportohet tu ketë thënë: “Tani keni COVID-19!”.

Policia ka thënë për mediat se i dyshuari ndodhej në hipermarketin që ndodhet në rrugën Boston rreth 7:10 p.m. me orën lokale më 15 gusht.

Ai kishte shkuar në drejtim të një blerësi, i mori një produkt nga dora dhe i tha: Thjesht po të jap një përqafim Covid-i. Tani ke Covid.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.