Policia italiane ndalon shqiptarin për kontroll rutinë, nervozizmi para efektivëve e tradheton dhe e nxjerr “zbuluar”

399
0

Policia italiane ka arrestuar një 30 vjeçar shqiptar, pasi ndalimit qe i beri për një kontroll rutinë sic ndodh shpesh ndaj te huajve.

Por nervozizmi i shqiptarit e nxori atë “zbuluar”, dhe kjo bëri që efektivët te dyshonin dhe të kontrollonin edhe makinën e tij duke gjetur të fshehur koka inë.

Gjithashtu ata nuk u mjaftuan me kaq por kontrolluan edhe shtëpinë e tij dhe gjetën lëndë te tjera të fshehur te sirtari i bufesë. Policia sekuestroi edhe 1300 euro, të cilat dyshohet se janë të fituara nga aktiviteti i paligjshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.