Policia angleze kërkon ndihmën e publikut: Na njoftoni nëse i shihni këta dy shqiptarë

555
0

Policia angleze shpall në kërkim dy të rinj shqiptarë për armëmbajtje pa leje. Ata u arrestuan në dhjetor 2016, për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje, por u lanë të lirë me kusht. Pasi dolën nga qelitë, ata janë zhdukur duke humbur gjurmët.

Dy të rinjtë shqiptarë ishin pjesë e grupi kriminal që vepronte në Britaninë e Madhe. Pas arratisjes së sytre, policia e Brighton kërkon ndihmën e publikut për të ndihmuar në dhënien e informacioneve që mund të çojnë në identifikimin e vendndodhjes së dy shqiptarëve të shumëkërkuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.