Po vjen nga deti, vendi yne 3 ditë në furtunë, qytetet që do të godasë (HARTA)

4
0

Diten e dielë, te hënën dhe të martën Shqipëria do të jetë nën kushtet e motit të keq me reshje të dendura shiu. Nesër thuajse i gjithë territori do të jetë i përfshirë nga stuhia.

Në 27 dhe 28 Dhjetor do të kulmojë moti i keq. Më pas do të qetësohet për ta pritur Vitin e Ri pa reshje shiu dhe dëbore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.