Po dilte nga makina, qytetari i thyen vezën në kokë politikanit. Shikoni videon ..

695
0

Një burrë i gjuajti me vezë kandidatin për president në Francë Eric Zemmour, ndërsa ai po dilte nga makina në Moissac, në jug të Francës. Polemisti i ekstremit të djathtë kishte shkuar atje për fushatë elektorale.

Në një video që tashmë është bërë virale duket një burrë që afrohet dhe sapo Zemmour del nga makina ai i thyen vezën në kokë. Më pas truprojet arrijnë ta ndalojnë.

“ E shohim se me kë është dhuna – komentoi ai – ka njerëz të cilët nuk durojnë debatin demokratik”

Zemmour shoqërohej nga Marion Maréchal, nipi i Marine Le Pen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.