Dalin detajet nga jeta familjare e Rudina Magjistarit, ja çfarë ka ndodhur mes saj dhe bashkëshortit

344
0

Diten e sotme Rudina Magjistari dhe bashkëshorti i saj Xhavit Bajrami bëjnë 10 vite bashkë. Në një ditë të shënuar si kjo moderatorja shumë e dashur për publikun vendosi t’i bëjë një dedikim publik bashkëshortit.

Ajo ka postuar një foto të tyre së bashku dhe i shpreh dashurinë Xhavitit duke treguar se ai është një bashkëshort mbështetës dhe baba model.

“10 vite bashke. 10 vite te mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gezuar pervjetorin jeta ime, bashkeshorti me mbeshtetes, babai model e shoku me i mire. Je shkembi im e mbeshtetja me e sigurt. Pergjithmone! Te dua pafund, i shtrenjti im!”, shkruan Rudina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.