Plazhet shtojnë arrestet kardiake, ja arsyet pse ndodh dhe si mund t’a parandaloni

60326
0

Temperaturat e larta po shënojnë viktima të moshave të ndryshme, si duhet të kujdesemi në raste të tilla? Flet Mjeku kardiolog, ja cfare duhet te dini..

Me poshte video: