Plas sherri mes klientit dhe Renato Mekollit ne restorantin e tij. Shikoni sa “trim” është shefi

3250
0

Renato Mekolli, shefi i kuzhinës, i ka bërë të gjithë kuzhinierët e tij që t’i dridhen këmbët sa herë që ai flet.

Mirëpo tani është radha që edhe ai të përjetojë këtë ndjesi, ndonëse në një mënyrë tjetër.

Një çift i ka shkuar për të ngërënë në restorantin e tij, por djali është shprehur për të dashurën e tij xheloz dhe Renaton. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë ulërimat, mes “klientit”, dhe shefit.

E gjitha ishtë një kamera të fshehtë nga emisioni ThumbOn. Por mesa duket, përballa situatave të tilla, Renato nuk është edhe aq trim sa shfaqet në emisionin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.