Plas keq në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, ndërhyn policia, agravon situata si kurrë më parë..

1728
0

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar videon promo të puntatës së rradhës te programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Si kurrë më parë, mbrëmjen e së shtunës do të transmetohet historia e dy të rinjve të dashuruar të cilët nuk munden të jetë me njëri-tjetrin. Ata i kanë të gjithë familjarët kundër dhe vajza duhet të marrë një vendim.

Në fund të videos vihet re se situata ka agravuar aq keq sa në studion e Top Channel-it ka mbërritur dhe policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.