Përmetari që po çmend italianët me akulloret (Video)

221
0

Akulloret janë kryefjala e stinës së nxehtë të verës. Shqiptari Erion Kaso, i cili jeton në Padova të Italisë ka fituar famë me shijet e veçanta të akulloreve. I riu shqiptar ka hapur një rrjet dyqanesh ne Itali me mbi 30 shije akulloresh dhe se shume shpejt enderron te hape dhe nje pie ne Tirane.

Ai gjithashtu tregon se pjesa me e madhe e stafit te tij prej 35 punetoresh eshte shqiptare.

Ja cfare tregon ai ne kete video

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.