Përmbarimi shkon të sekuestrojë shtëpinë në Durrës për llogari të bankës, ajo që gjejnë brenda i lë gojëhapur

358
0

Nje ngjarje befasuese ka ndodhur ne Durres, ne Shkembin e Kavajes, kur Permbarimi ka shkuar te sekuestroje nje shtepi te pabanuar, për llogari të një banke ku rezultonte me kredi.

Sipas burimeve, ne momentin qe përmbaruesit kane hyrë brenda bashkë me policinë kanë gjetur dy armët e përshtatura për sniper me silenciator, një pistoletë dhe një sasi kanabisi.

Mesohet se është lamëruar menjehere Policia e Durrësit e cila ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë sekuestrimin e armëve të zjarrit.

Nga verifikimet paraprake rezulton se pronari është emigrant në SHBA.