Perfundon numerimi ne Bashkinë e Durrësit, ja kush shpallet fitues

4
0

Përfundon procesi i numërimit të votave edhe në Bashkinë e Durrësit, ku edhe në këtë bashki fituese ka dalë Partia Socialiste.

Kandidatja e PS, Emirjana Sako, ka siguruar më së shumti vota, ndjekur nga kandidati i Shtëpisë së Lirisë, Ardian Muka, dhe ai i PD, Luan Hoti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.