Pema rritet brenda natës, banorët nxjerrin pamjet e rralla

1400
0

Një ndodhi aspak e zakontë dhe e pashpjegueshme ka ndodhur në qytetin francez të Nantes. Flitet për në pemë e cila ka mbirë dhe ka depërtuar tej-përtej një makine të parkuar aty.

Kjo gjarje ka ndodhur gjatë natës dhe askush nuk di ti japë shpjegim këtij fenomeni. Fotot dhe videot e publikuara po shpërndahen në mënyrë të shpejtë në rrjetet sociale.

Sipas mediave të huaja, makina ishte e parkuar gjatë mbrëmjes dhe në mëngjes, teksa pronari i saj po shkonte të merrte automjetin, pa se një pemë kishte depërtuar në makinën e tij.

Ashtu sic shihet dhe nga pamjet, duket sikur kjo pemë ka qenë mbjellë aty gjithë jetën ose të ketë mbirë gjatë natës duke rritur “me shpejtësinë e dritës” madje duke lëshuar dhe gjethe në majë të saj

Asgje s’kuptohet se cfare ka ndodhur por nga pamjet duket që njerëzit në Nantes janë tepër të habitur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.