Pasi mori propozimin per martese, Fjolla Morina me Fisnik Sylen mirëpresin pjesëtarin e ri të familjes: Jena shtu

447
0

Kengetarja kosovare Fjolla Morina pak ditë më parë bëri me dije se ka marrë një propozim për martesë, ku kishte thenë ‘PO’ duke i dhënë kështu fund beqarisë.

Pak ditë pas propozimit ajo zbuloi edhe lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe së fundmi ata kanë pritur miq, të cilët i kanë bërë një dhuratë speciale çiftit.

Ata i kanë brë dhuratë Fjollës dhe Fisnikut një qenushe, të cilës i kanë vendosur emrin Bella.

Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes.

“Jena shtu”- shkroi Fjolla krahas postimit të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.