Pas vendimit te gjykates, Grupi i Rithemelimit nisen drejt PD

5
0

Gjykata e Tiranës regjistroi sot statutin e Kuvendit të Partisë Demokratike të 11 Dhjetorit të mbajtur nga Komisioni i Rithemelimit.

Pas këtij vendimi disa anëtarë të Komisionit të Rithemelimit po shkojnë drejt selisë së PD për të zhvilluar bisedime.

Kanë qenë anëtarët e Komisionit të Rithemelimit Edmond Spaho,  Belind Këlliçi, Albana Vokshi, Flamur Noka, Elda Hoti që po hyjnë në selinë blu.

Anetaret e rithemelimit kane takuar Gazmend Bardhin dhe Alibeajn

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.