Pas mbledhjes së Ramës me kryebashkiakë e deputetë, Saimir Tahirit poston mesazhin e koduar

683
0

Ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri, ka publikuar një foto të qenve të tij në rrjete sociale, dy pastorë belgë të cilët shihen në një fushë me bar, të shtrirë e me gjuhën jashtë.

Me veshët e ngritur, me një shikim shpues dhe me një pozicion gatitu, ata duken sikur presin vetëm një urdhër-komandë, e janë gati për veprim.

Kjo foto e Tahirit vjen menjëherë pas takimit që Rama zhvilloi me kryebashkiakët në Elbasan dhe më pas me deputetët në selinë rozë në kryeqytet.

“Menjëherë pas mësimit”m shkruan Tahiri krahas fotos, pa shumë koment, duke i lënë ndjekësit ta interpretojnë këtë foto në këndvështrime të ndryshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.