Pas lajmit të ndarjes, reagon bashkëshorti i Rudina Dembacajt

2203
0

Bashkëshorti i aktores Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj ka shtuar dyshimet lidhur me marrëdhënien e tij me aktoren e njohur.

Pas aludimeve për divorc,  Aleksandër Varfaj publikoi në InstaStory një video ku Rudina shfaqet me këtë të fundit dhe vajzën e tyre, Viktorian në një park lojërash.

Për të konfuzuar më shumë mediat rozë, Aleksandri ka vendosur mbi video edhe dy zemra për të treguar raportin e tyre të afërt.