Pamje spektakolare nga delfinët në brigjet e Karaburunit (VIDEO)

228
0

Delfinët kanë dhuruar spektakël për turistët në Karaburun sic duket në këtë video me pamje nga spektakli i delfinëve në Karaburun.

Delfinët kanë dhuruar spektakël për turistët në Karaburun, pranë shpellës së “Haxhi Alisë”.

Delfinët duket se kanë mirëpritur praninë e pushuesve si dhe u kanë uruar mirëseardhjen duke ofruar një spektakël me kërcime në ujërat e detit Jon para turistëve që ishin duke lundruar me anije drejt Karaburunit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.